Borzechów: 45-latek chciał się powiesić. Uratowali go policjanci

mezczyzna sznur samobojstwo shutterstock 160374014 W780H585
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Po anonimowym telefonie o usiłowaniu samobójstwa policjanci ustalili adres i przyjechali na miejsce. Pomoc nadeszła w ostatnim momencie.

 

Zgłoszenie policjanci otrzymali od dyspozytora Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Z jego relacji wynikało, że anonimowy rozmówca poinformował o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo. Nie zostały jednak podane żadne dane, w tym adres, pod jaki mieliby udać się policjanci.

 

Pomimo tego, funkcjonariusze ustalili adres zamieszkania mężczyzny, który potrzebował natychmiastowej pomocy. Był to jeden z adresów w gminie Borzechów.

 

Jak się okazało, pomoc dzielnicowych z Bełżyc przyszła w ostatniej chwili, kiedy to 45-latek stał w pokoju z założoną na szyi pętlą. Mundurowi oswobodzili mężczyznę i pilnowali go do czasu przybycia karetki pogotowia.

 

Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Gdyby nie szybka interwencja funkcjonariuszy, doszłoby do tragedii.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.