BMW zatrzymało się przed przejściem dla pieszych, zaskoczyło to kierującego dacią

Zderzenie BMW z Dacią na al. Unii Lubelskiej w Lublinie
Zderzenie BMW z Dacią na al. Unii Lubelskiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W poniedziałek na al. Unii Lubelskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych przed jednym z przejść dla pieszych. W miejscu zdarzenia nie występują utrudnienia, uwaga na leżące na jezdni plastikowe elementy.

Zderzenie dwóch aut przed przejściem dla pieszych

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (23.10) około godz. 9 na al. Unii Lubelskiej, w rejonie wjazdu na teren Targu pod Zamkiem w Lublinie, na pasie w kierunku ul. Lubelskiego Lipca ’80.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący dacią młody mężczyzna nie wyhamował za BMW, którego kierowca zatrzymał się przed przejściem, aby przepuścić pieszego, a następnie dacia uderzyła w tył tego auta.

Uszkodzone pojazdy po chwili zjechały z jezdni z pobocze. Z dacii w wyniku uszkodzenia chłodnicy wypłynął płyn chłodniczy. W miejscu zdarzenia nie występują utrudnienia w ruchu, lecz zalecamy zwrócić uwagę na plastikowe elementy, które leżą na jezdni w miejscu zdarzenia.

Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.