Black Weekend w Tarasach Zamkowych, czyli 3 dni wyjątkowych promocji!

Tarasy Zamkowe w Lublinie 1
Tarasy Zamkowe | mat. prasowe

Dlaczego raz w roku sklepy obniżają ceny produktów nawet o 70%? To dzięki akcji Black Weekend! Tarasy Zamkowe przygotowały z tej okazji przedłużoną wersję dnia wyjątkowych promocji i rabatów.

W Stanach Zjednoczonych, skąd wywodzi się Black Friday, tysiące ludzi na długo przed otwarciem sklepów ustawia się w olbrzymich kolejkach. Taki obraz za oceanem nikogo nie dziwi, w Europie też powoli staje się standardem.

Dlaczego akcja wyprzedażowa Black Friday odbywa się w ostatni piątek listopada? Wszystko za sprawą celebrowanego w Stanach Zjednoczonych Święta Dziękczynienia, upamiętniającego ucztę pierwszych angielskich osadników z Indianami z plemienia Wampanoag.

Od XIX wieku, dzięki decyzji Abrahama Lincolna, jest to święto państwowe obchodzone zawsze w ostatni czwartek listopada. Piątek po Święcie Dziękczynienia uznaje się za oficjalne rozpoczęcie przygotowań bożonarodzeniowych, w tym oczywiście zakupów świątecznych upominków. Na początku XX wieku domy handlowe zaczęły przygotowywać na tę okazję specjalne wyprzedaże.

Black Weekend w Tarasach Zamkowych

W piątek, 23 listopada, w Tarasach Zamkowych rozpocznie się trzydniowe święto zakupów. W czasie trwania przedłużonej wersji dnia wyprzedaży sklepowych tzw. Black Weekend na wszystkich klientów czekać będą promocje i rabaty sięgające 70%.

TZ Black Weekend New Look
Black Weekend w Tarasach Zamkowych | mat. prasowe

Wyjątkowe zniżki dla miłośników mody przygotowały sklepy: New Look, H&M oraz Terranova. Mężczyźni ceniący szyk i elegancję będą mogli skorzystać z oferty salonów Vistula i Wólczanka. Z kolei młodzież podążająca za najnowszymi trendami i dbająca o wygodę z pewnością znajdzie coś dla siebie pośród interesujących rabatów w sklepach: House, Levis, Big Star, czy Sport Factory.

TZ Black Weekend Bytom
Black Weekend w Tarasach Zamkowych | mat. prasowe

Atrakcyjne zniżki będą obowiązywały również w sklepach obuwniczych. Osoby poszukujące idealnego prezentu na Święta Bożego Narodzenia powinny odwiedzić salon Time Trend, który przygotował 70% zniżki na wybrane modele zegarków. W świąteczny upominek będzie się można również zaopatrzyć w salonie Empik, gdzie w czasie trwania akcji Black Weekend można zakupić trzy produkty w cenie dwóch.

TZ Black Weekend CCC
Black Weekend w Tarasach Zamkowych | mat. prasowe

Kupony i informacje o promocjach znajdują się na stronie internetowej Tarasów Zamkowych oraz w aplikacji mobilnej Goodie, w której można założyć Kartę Stałego Klienta i na bieżąco być z aktualnymi zniżkami. O wyprzedażach i funkcjach aplikacji Goodie informować będą również hostessy, które w dniach 21 – 25 pojawią się w centrum handlowym.

Tarasy Zamkowe w Lublinie 7
Black Weekend w Tarasach Zamkowych | mat. prasowe

Piątek, 23 listopada, to dopiero początek zakupowej gorączki w naszym centrum handlowym – święto wyprzedaży potrwa tu bowiem aż 3 dni! W tym roku, aby ułatwić zakupy naszym klientom, uruchomiliśmy aplikację mobilną Goodie, dzięki której wszystkie informacje o zniżkach znajdują się w jednym miejscu – mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Tarasów Zamkowych.

TZ Black Weekend Mohito 2
Black Weekend w Tarasach Zamkowych | mat. prasowe

Na billboardach i plakatach promujących Black Weekend pojawiła się rodzina Ostaszewskich – kolejni Stylowi Lubelacy wyłonieni podczas castingu na ambasadorów Tarasów Zamkowych.

Szczegóły na stronie www.tarasyzamkowe.pl

TZ Black Weekend Plakat
Black Weekend w Tarasach Zamkowych | mat. prasowe

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.