Black Friday 2017 w Lublinie. Black Weekend w galeriach handlowych [PRZEGLĄD]

IMMOFINANZ Tarasy Zamkowe otwarcie wejscie e1473082091424

Już dziś wielkie zakupowe święto – Black Friday 2017 w Lublinie! Jakie będą największe obniżki w galeriach handlowych? W których sklepach będą największe promocje? Sprawdźcie!

 

Black Friday to w Stanach Zjednoczonych dzień wielkich obniżek i szalonych zakupów przypadający po Święcie Dziękczynienia. Ta akcja inauguruje sezon świątecznych zakupów. Na dobre zagościła także do Polski, co można zaobserwować na przykładzie wielu sklepów.

 

Czarny piątek w Lublinie | Black Weekend w Lublinie

Gdzie ruszyć w Black Friday na zakupy w Lublinie? W piątek 24 listopada wyprzedaż m.in. w: Lublin Plaza, Tarasy Zamkowe, Galeria Olimp, Outlet Center Lublin, Atrium Felicity czy Skende Shopping.

 

Lista sklepów i promocji na kolejnych stronach.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.