Bike Park Lublin przy ul. Janowskiej otwarty. Obowiązują tu specjalne zasady

471255 458530647499320 29969048 o
Bike Park Lublin przy ul. Janowskiej | materiały prasowe

Po zimowej przerwie tor rowerowy BMX wchodzący w skład Bike Park Lublin przy ul. Janowskiej został ponownie otwarty. Rowerzystów obowiązują szczególne zasady.

Od wtorku 5 maja istnieje możliwość skorzystania z toru rowerowego BMX przy ul. Janowskiej. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, na obiekcie obowiązują specjalne zasady. Wstęp na obiekt jest możliwy jedynie w godzinach od 15:00 do 17:00 po wcześniejszej rezerwacji miejsca pod nr tel. 697 982 215.

Limit osób na obiekcie

Jednocześnie na ternie Bike Park Lublin może przebywać maksymalnie 6 osób. W przypadku wypełnienia limitu, kolejne osoby są zobowiązane poczekać, aż zwolni się miejsce na obiekcie. Osoby korzystające z torów rowerowych nie są zobowiązane do noszenia maseczek ochronnych.

Na terenie Bike Park Lublin obowiązuje system 30 minutowych sesji liczonych od godz.: 15:00. Po każdej sesji należy w miarę możliwości sprawnie opuścić obiekt, aby kolejne osoby mogły wejść na teren obiektu. Przy wejściu na obiekt i wychodzeniu z niego, osoba korzystająca z obiektu musi zdezynfekować ręce za pomocą płynu umieszczonego w dozowniku.

„Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z wprowadzonymi zasadami i bezwzględne ich stosowanie. Równocześnie mamy nadzieję, że wciągu kolejnych tygodni sytuacja się poprawi i możliwe będzie znoszenie kolejnych ograniczeń” – mówi Marcin Bielski, prezes Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.