Bieg „Mila na start” w Lublinie. Uwaga na utrudnienia w ruchu [TRASA]

5 maraton lubelski bieg
Biegu uliczne w Lublinie | fot. Fundacja Rozwoju Sportu

W niedzielę punktualnie o godz. 12 wystartuje pierwszy bieg z cyklu „Mila na start”. Startem i metą będzie stadion lekkoatletyczny przy al. Piłsudskiego. Uwaga na utrudnienia!

W niedzielę na ulicach naszego miasta odbędzie się pierwszy, historyczny bieg z cyklu „Mila na start”. Zawodnicy będą rywalizowali na dystansie 5 mil, czyli ok. 8 km. Start i meta biegu znajduje się na stadionie lekkoatletycznym przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

Bieg główny będą poprzedzać biegi dzieci i młodzieży na dystansie 1/4 mili, 1/2 mili i 1 mila. Biegi dzieci rozpoczną się o godz. 10.25, natomiast bieg główny wystartuje o godz. 12.

Utrudnienia

W godz. 12.00 – 13.10 w związku z zawodami biegowymi „Mila na start” będą występowały utrudnienia. Uczestnicy pobiegną trasą: start na stadionie lekkoatletycznym następnie ulicami, al. Zygmuntowskie, ul. Lubelskiego Lipca 80, ul. Stadionowa, ul. Muzyczna, ul. Narutowicza, ul. Ochotnicza, ul. Szczerbowskiego, al. Piłsudskiego, drugie okrążenie al. Zygmuntowskie, ul. Lubelskiego Lipca 80, ul. Stadionowa, ul. Muzyczna, ul. Narutowicza, ul. Ochotnicza, ul Szczerbowskiego, al. Piłsudskiego meta na Stadionie Lekkoatletycznym.

Mila na start
Mila na start – TRASA

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.