Bieg Chęć na Pięć Węglin Południowy. Utrudnienia w ruchu [MAPA]

Chęć na Pięć Węglin Południowy Maraton Lubelski Lublin
Chęć na Pięć Węglin Południowy Maraton Lubelski Lublin

„Chęć na Pięć” to bieg o długości 5 kilometrów, który prowadzić będzie ulicami dzielnicy Węglin Południowy. Kierowcy przygotujcie się na utrudnienia.

Organizatorzy oczekują, że na starcie niedzielnego biegu „Chęć na Pięć” stanie około 700 osób. – W związku z taką ilością startujących, nastąpią pewne komplikacje w miejscu, w którym impreza będzie się odbywać – zapowiadają organizatorzy.

„Chęć na Pięć” to kolejny w naszym mieście bieg organizowany przez Fundację Rozwoju Sportu w Lublinie. Współorganizatorem wydarzenia jest Rada Dzielnicy Węglin Południowy.

Utrudnienia dla kierowców

W związku z organizacją zawodów biegowych Chęć na pięć Węglin Południowy poprzedzonych biegami dla dzieci i młodzieży w dniu 17 grudnia 2017 r. wystąpią utrudnienia w ruchu.

W godzinach od 8.00 do 15.00 zamknięte dla ruchu zostaną: ul. Wielkopolska, ul. Wrocławska, ul. Bieszczadzka, ul. Urzędowska. Dodatkowo w godzinach od 12.00 do 12.45 wystąpią utrudniania na: ul. Roztocze, ul. Jana Pawła II, al. Kraśnickiej.

Ostatnie miejsca na Chęć na pięć

Ostatnie 15 pakietów startowych będzie czekać w Biurze Zawodów. Zapisy startują w piątek (15.12) o 14.00 w Sklepie Biegacza (ul. Północna 6).

Trasa biegu – MAPA

Bieg rozpocznie się o godz. 12.00 na trasie: start w okolicach Zespołu Szkół nr 7 ul. Wielkopolska, następnie w prawo ul. Urzędowską, ul. Bieszczadzką, w lewo w ul. Roztocze ( mimo nakazu w prawo ), ul. Jana Pawła II, al. Kraśnicką, ul. Roztocze, w lewo ul. Bieszczadzką ( mino zakazu skrętu ), ul. Urzędowską, ul. Wielkopolską, meta przy Zespole Szkół nr 7 w Lublinie, około godz. 12.45.

mapa bieg chęć na pięć węglin południowy

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.