Biedronka w Trzech Króli 2024. Godziny otwarcia Biedronka 6 stycznia

Biedronka w Vivo Lublin
Biedronka w Vivo Lublin | fot. Dominik Wąsik

Biedronka w Trzech Króli 2024. Czy sklepy Biedronka są otwarte w sobotę 6 stycznia? W tym materiale dowiesz się, czy sklepy Biedronka będą czynne w Święto Trzech Króli, 06.01.2024.

Biedronka 6 stycznia Trzech Króli 2024

Sklepy Biedronka w Święto Trzech Króli 6 stycznia 2024 będą zamknięte. Święto Trzech Króli zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 1960 jest dniem wolnym od pracy. 6 stycznia otwarte mogą być tylko sklepy, za których ladami staną sami właściciele lub ich rodzina.

Oznacza to, że w sobotę 6 stycznia zakupów w Biedronce nie zrobimy. Tego dnia wszystkie sklepy sieci Biedronka będą zamknięte. Zakupy w Biedronce zrobimy dopiero w poniedziałek, 8 stycznia.

Biedronka w Święto Trzech Króli 6 stycznia będzie zamknięta.

Zobacz także: Sklepy otwarte 6 stycznia 2024 w Trzech Króli

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.