Sklepy otwarte 6 stycznia 2024 w Święto Trzech Króli. Gdzie można zrobić zakupy?

IMG 90041
Zdjęcie ilustracyjne | fot. PKN Orlen

Święto Trzech Króli 2024 – otwarte sklepy w sobotę 6 stycznia. Czy dziś zrobimy zakupy? Jakie sklepy są dzisiaj otwarte? Czy 6 stycznia są otwarte sklepy? Sklepy otwarte 06.01.2024.

Sklepy otwarte 6 stycznia 2024 – Święto Trzech Króli

W sobotę, 6 stycznia 2024 przypada Święto Trzech Króli, czyli uroczystość Objawienia Pańskiego. To dzień ustawowo wolny od pracy. Czy w takim razie tego dnia zrobimy zakupy w sklepach?

Zgodnie z ustawą o zakazie handlu, 6 stycznia 2024 roku wszystkie duże sklepy są zamknięte. Tego dnia nie zrobimy zakupów w takich sklepach jak m.in. Biedronka, Lidl, Kaufland, Auchan, Carrefour, Leclerc, Selgros, Aldi, Stokrotka, Netto, Dino, Makro.

6 stycznia zakupy zrobimy w sklepach osiedlowych, sklepach sieci Żabka lub Stokrotka Express.

Zobacz także: Żabka w Trzech Króli 2024. Sprawdź godziny otwarcia Żabka 6 stycznia

Za nieprzestrzeganie zasad zakazu handlu przewidziane są surowe kary. Placówka może zostać ukarana mandatem w wysokości 1-5 tys. zł. Jeśli sprawa trafi do sądu, kara może wynieść nawet 100 tys. zł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.