Żabka w Trzech Króli 2022. Sprawdź godziny otwarcia Żabka 6 stycznia

żabka
Żabka | fot. shutterstock

Żabka w Trzech Króli 2021. Czy sklepy Żabka są otwarte 6 stycznia? W tym materiale dowiesz się, czy sklepy Żabka będą czynne w Trzech Króli, 06.01.2022.

Żabka 6 stycznia Trzech Króli

Sklepy sieci Żabka w Święto Trzech Króli 6 stycznia 2022 będą otwarte w innych godzinach niż zazwyczaj. Ustawą z dnia 16 listopada 1960 roku o zmianie ustawy o dniach wolnych od pracy zniesiono dwa kolejne dni wolne od pracy: 6 stycznia (Trzech Króli) i 15 sierpnia (Wniebowzięcie NMP). Oznacza to, że 6 stycznia otwarte mogą być tylko sklepy, za których ladami staną sami właściciele.

Franczyzobiorcy sklepów Żabka mogą więc skorzystać z dopuszczonej przez ustawę możliwości prowadzenia w tych dniach sprzedaży osobiście. Decyzję o otwarciu sklepu podejmą sami franczyzobiorcy, a informacje o godzinach otwarcia będą dostępne w poszczególnych placówkach.

W Trzech Króli zakupy w Żabce będzie można zrobić w większości sklepów w godz. 13:00 – 20:00. W niektórych sklepach godziny otwarcia mogą zostać wydłużone lub skrócone. Wszystko zależy od indywidualnej decyzji franczyzobiorcy. Godziny otwarcia sklepów Żabka 6 stycznia znajdują się również na witrynach sklepów.

Żabka w Trzech Króli 6 stycznia będzie czynna w godz. 13:00 – 20:00 lub dłużej.

Zobacz także: Sklepy otwarte 6 stycznia 2022 w święto Trzech Króli. Czy dziś są czynne sklepy?WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.