Biedronka udostępni klientom nową aplikację mobilną. Cyfrowa karta Moja Biedronka w telefonie

karta moja biedronka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od 18 maja zacznie obowiązywać nowy regulamin karty Moja Biedronka. Biedronka udostępni klientom nową aplikację mobilną na telefony. Nowością ma być cyfrowa karta Moja Biedronka i płatności BLIK bez kodu.

Biedronka aplikacja

Nowy regulamin zacznie obowiązywać od 18 maja. W wiadomości, którą otrzymali posiadacze karty Moja Biedronka podano informacje dotyczące nowych warunków aktywacji karty Moja Biedronka i zapowiedź uruchomienia nowej aplikacji mobilnej Biedronka na telefony.

Nową aplikację Biedronki będą mogli pobrać posiadacze telefonów z systemem iOS i Android. Obecni klienci Biedronki posiadający kartę Moja Biedronka nie będą musieli zakładać nowej, by móc korzystać z aplikacji Biedronka. Przy rejestracji obecna karta Moja Biedronka zostanie przypisana do konta w aplikacji.

Przy logowaniu wystarczy podać numer telefonu, na który mamy zarejestrowaną kartą Moja Biedronka. W wiadomości SMS przyjdzie kod, który wpisujemy w aplikacji i gotowe. Mamy powiązaną obecną kartę Moja Biedronka z aplikacją mobilną Biedronka.

Skaner cen

Nowa aplikacja Biedronka ma umożliwić klientom sprawdzenie cen produktów przy pomocy skanera cen. Po uruchomieniu funkcji skanera ceny w aplikacji mobilnej wyświetlona zostanie informacja ze wskazaniem sklepu, którego dotyczy cena zeskanowanego kodu kreskowego EAN produktu.

Płatności BLIK bez kodu

Klienci posiadający nową aplikację Biedronka będą mieli możliwość aktywacji dokonywania płatności za zakupy w sklepie z wykorzystaniem systemu płatności mobilnych BLIK bez kodu. Aby aktywować tę usługę należy zaakceptować regulamin w aplikacji.

Aktualna oferta i promocje

Aplikacja Biedronka pozwoli klientom zapoznanie się z aktualnymi ofertami i promocjami obowiązującymi w sklepach sieci Biedronka. Posiadacze aplikacji będą mieli do dyspozycji „Shakeomat”, który wygeneruje dla klienta codziennie inną promocję na wybrany produkt. Kupon będzie można wykorzystać przez określony czas.

Paragony w aplikacji

Aplikacja Biedronki udostępni klientom również e-paragony za zakupy. Klienci posiadający aplikację Biedronki nie będą musieli już brać papierowego paragonu za zakupy, bo paragon wraz z całym podsumowaniem zakupów znajdą w aplikacji mobilnej. Paragony będą dostępne w zakładce „Transakcje”.

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nie dziala logowanie na iPhone13. Do bani z tak “dopracowana” appka.

  2. Napisałam na bok biedronki i okazało się, że póki co aplikacja jest dostępna tylko dla pracowników biedronki, a dla klientów jeszcze nie 🙁

  3. W dalszy ciągu aplikacja nie działa przy próbie rejestracji lub logowania

  4. Na razie aplikacja działa tylko i wyłącznie dla pracowników biedronki, także kto tam nie pracuje to się nie zaloguje

  5. Jak na razie aplikacja w ogóle nie działa, nie można się zalogować ani zarejestrować.

  6. Apka nie działa, po podaniu nr tel. wyskakuje błąd, przy próbie rejestracji również