Biedronka szykuje się do remontu kolejnego sklepu w Lublinie. Na czas prac będzie nieczynny

Biedronka przy ul. Gęsiej w Lublinie
Biedronka przy ul. Gęsiej w Lublinie | fot. Google Maps

Firma Jeronimo Martins Polska, właściciel sklepów sieci Biedronka, złożyła wniosek o przebudowę i remont sklepu przy ul. Gęsiej w Lublinie.

Biedronka przy ul. Gęsiej do remontu

Biedronka przy ul. Gęsiej 16 w Lublinie wkrótce przejdzie remont. Całe wnętrze sklepu zostanie dostosowane do obecnego standardu obowiązującego w sklepach Biedronka. Oznacza to wyeksponowane strefy z poszczególnymi kategoriami produktowymi oraz ekologiczne rozwiązania wewnątrz sklepu.

W środku i na zewnątrz zastosowane będzie oświetlenie LED. Sklep zostanie wyposażony w ekologiczne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2. Nowoczesny i przestronny wygląd placówka zyska dzięki zupełnie nowym systemom regałów i półek stosowanych przez sieć Biedronka.

Od kiedy sklep będzie zamknięty? Postanowiliśmy skontaktować się w tej sprawie z biurem prasowym sieci Biedronka.

„Co do zasady, nie informujemy z dużym wyprzedzeniem o planach związanych z rozwojem naszej sieci. Informacje o modernizacjach i wszystkich otwarciach nowych placówek przekazujemy na bieżąco. Klientów z Lublina zapraszamy do 29 funkcjonujących sklepów sieci Biedronka w tym mieście” – czytamy w odpowiedzi.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.