Biedronka przenosi chętnych pracowników do nadmorskich kurortów

sklep biedronka kasa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Biedronka

Biedronka przygotowuje się na szturm klientów w nadmorskich kurortach. W tym celu przenosi część swoich pracowników na czas wakacji do miejscowości turystycznych.

Zbliżające się wakacje będą wyjątkowe. W tym roku zapewne większość z nas zdecyduje się spędzić je w Polsce, wybierając najczęściej nadmorskie kurorty. Właściciele marketów, zlokalizowanych w nadmorskich miejscowościach, już dziś myślą, jak zwiększyć liczbę rąk do pracy, by klienci w kurortach nie musieli długo czekać w kolejkach.

Biedronka przenosi pracowników na czas wakacji

Biedronka umożliwia chętnym pracownikom z całej Polski czasowe przeniesienie się do sklepów zlokalizowanych nad Bałtykiem, aby zapewnić turystom sprawną i szybką obsługę w czasie zakupów. Pracownicy sieci mają możliwość wyboru pracy m.in. w Jastarnii, Nowym Dworze Gdańskim, Stegnie, Dziwnowie i Władysławowie. Wyjazdy zatrudnionych w Biedronce realizowane są od połowy czerwca do końca sierpnia.

„Nasz wakacyjny program cieszy się ogromną popularnością. W ubiegłym roku skorzystało z niego aż 240 ochotników, którzy na czas wakacji zdecydowali się przenieść do wybranych nadmorskich kurortów. Tym, którzy zechcą skorzystać z wyjazdu, oferujemy premię letnią w wysokości 350 zł brutto za miesiąc pracy” – mówi Joanna Bukała, dyrektor HR makroregionu w sieci Biedronka.

Nagroda letnia w Biedronce

Pracownicy sklepów Biedronka znajdujących się nad Bałtykiem, oprócz standardowego wynagrodzenia (minimum 3050 zł brutto dla początkującego sprzedawcy-kasjera, wliczając w to nagrodę za brak nieplanowanej nieobecności w danym miesiącu) mogą liczyć na dodatek w postaci uznaniowej premii miesięcznej, zależnej od wyników sklepu, a także wspomnianą nagrodę letnią 350 zł brutto.

Tym, którzy zdecydują się na delegację, Biedronka zapewni także dodatki delegacyjne. Pracownicy otrzymają darmowe zakwaterowanie, a także pokrycie lub zwrot kosztu dojazdu. Aby mogli korzystać z uroków pobytu nad morzem, sieć oferuje im elastyczny grafik pracy. Jednocześnie w miejscowościach nadmorskich sieć oferuje również pracę w oparciu o umowę zlecenie osobom, które nie są zatrudnione w Biedronce.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.