Biedronka 1000 zł na zakupy. Bony świąteczne dla pracowników

biedronka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne

Biedronka na nadchodzące święta Bożego Narodzenia przekaże swoim pracownikom bony świąteczne w postaci rabatów o wartości 1000 zł na zakupy w sklepach sieci.

Aktualizacja: Bony świąteczne dla pracowników sieci Biedronka 2021. 1000 zł na zakupy i paczki świąteczne

Wspierając pracowników, a także szeroką grupę współpracowników z firm partnerskich, zarząd Jeronimo Martins Polska zdecydował o możliwości skorzystania przez pracujących na stanowiskach niemenedżerskich, z rabatu do wartości 1000 zł na zakupy w sklepach sieci Biedronka.

W sumie z rabatów będzie mogło skorzystać 60 tys. pracowników sieci, a także szeroka grupa osób z firm współpracujących. Otrzymają oni specjalnie wygenerowane e-kody, które będą mogli zrealizować do końca stycznia 2021 r., a rabatami zostaną objęte wszystkie kategorie produktów.

„Kryzys związany z pandemią udowodnił wagę pracy, którą wykonujemy jako zespół Biedronki. Nasze usługi i niezakłócone działanie ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całego społeczeństwa. Dzięki nam miliony Polaków mogą bezpiecznie robić zakupy. Chcę wyrazić swoją wdzięczność za pracę i postawę, jaką wykazaliście w tym roku” – mówi Luis Araujo, dyrektor generalny Biedronki.

Jak podkreślają przedstawiciele Jeronimo Martins Polska, akcja ta nie jest finansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. W tym trudnym roku ma pomóc w przygotowaniu tradycyjnych potraw i zapewnieniu świątecznego klimatu swoim najbliższym.

Biedronka jako pierwsza podjęła również decyzję o wydłużeniu czasu pracy sklepów zarówno w kwietniu, jak i jesienią – obecnie większość placówek działa co najmniej do godz. 23:00, a ponad 200 jest czynnych całodobowo w ramach Akcji 24, która umożliwia klientom sieci robienie bezpieczniejszych zakupów dzięki rozłożeniu ruchu zakupowego na dłuższy czas.

Bony świąteczne otrzymali również pracownicy sieci Kaufland. Czytaj dalej: Kaufland. Bony świąteczne i paczki dla pracowników – 700 zł [KLIKNIJ TUTAJ]

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Bony dla firm współpracujących? Nie dostałem żadnego bonu a pracuje w Biedronce 7 lat w ochronie Solid. Naturalnie mam średnio 10 ujęć miesięcznie. Bony owszem dostały grupy mobilne i kordynatorzy ochrony.