Kaufland. Bony świąteczne i paczki dla pracowników – 700 zł

zakupy kaufland warzywa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Przed świętami Bożego Narodzenia pracownicy Kaufland otrzymali bony świąteczne w postaci kart przedpłaconych oraz paczki z artykułami spożywczymi.

Tegoroczne paczki świąteczne trafiły w ręce wszystkich pracowników marketów, centrów dystrybucyjnych oraz centrali sieci Kaufland. Upominki świąteczne od kilku lat spotykają się z bardzo pozytywną reakcją ze strony pracowników sieci.

„W paczkach znajdują się ulubione produkty naszych pracowników, takie jak słodycze, szynka, kawa, herbata. Dodatkowo karton, w którym znalazły się artykuły spożywcze i ekologiczna torba, został wyprodukowany z poddanej recyclingowi tektury i papieru pochodzących z naszych marketów” – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor pionu personalnego Kaufland Polska.

Tradycyjnie, oprócz świątecznych paczek, wszyscy pracownicy otrzymali świąteczne bony podarunkowe w postaci kart przedpłaconych. W ramach podziękowania za cały 2020 rok sieć zdecydowała się na zasilenie tegorocznych kart dodatkową kwotą – premią. W ręce pracowników trafiły bony o wartości do 700 zł.

Bony świąteczne otrzymali również pracownicy sieci Biedronka. Czytaj dalej: Biedronka. Bony świąteczne dla pracowników – 1000 zł na zakupy [KLIKNIJ TUTAJ]

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.