Bony świąteczne dla pracowników sieci Biedronka 2021. 1000 zł na zakupy i paczki

biedronka
Biedronka

Bony świąteczne o wartości 1000 złotych na zakupy otrzymają pracownicy sklepów, centrów dystrybucyjnych i biur Biedronki przed świętami Bożego Narodzenia.

Bony świąteczne dla pracowników Biedronka

Na bony świąteczne o wartości 1000 złotych na zakupy w sklepach sieci Biedronka mogą liczyć pracownicy sklepów, centrów dystrybucyjnych i biur Biedronki. Pracownicy sieci Biedronka otrzymają również dodatkowe zasilenie finansowe w postaci specjalnych e-kodów, które również będzie można wykorzystać podczas zakupów w sklepach Biedronka.

„Kwota świątecznych rabatów w postaci voucherów wyniesie 67 mln zł, a zasileń e-kodami 37 mln zł. Łączne wsparcie pieniężne dla pracowników od sieci Biedronka przekroczy tym samym 100 mln zł” – czytamy w komunikacie sieci Biedronka.

Co w paczkach świątecznych Biedronka?

Jak co roku Biedronka przygotowała również paczki świąteczne dla osób zatrudnionych w sieci oraz ich dzieci. Sieć rozda blisko 77 tysięcy paczek dla dorosłych oraz 75 tysięcy dla ich dzieci, czyli w sumie ponad 150 tys. sztuk. Zatrudnieni otrzymają walizki kabinowe wypełnione m.in. kompletami ręczników oraz kosmetyczkami i słodyczami.

„Paczki dla dzieci pracowników są podzielone na przedziały wiekowe: 0-2 lat, 3-6 lat, 7-10 lat i 11-18 lat. Grupy 3-6 i 7-10 są nowe, co pozwoliło lepiej dostosować prezenty” – tłumaczy sieć.

Dla dzieci w wieku do dwóch lat sieć Biedronka przygotowała puzzle Baby Puzzle (duże układanki z grubego kartonu), książeczki z serii „Uczę się z Puciem”, wodną kolorowankę ze Świnką Peppą oraz interaktywną zabawkę Odkrywcza Farma.

Dzieci w wieku od 3 do 6 lat otrzymają grę Wygibajtus, grę edukacyjną Gotowanie, grę Potwory do szafy, karty Uno Junior, piasek kinetyczny do kreatywnej zabawy, a także pakiet słodyczy. Dzieci w wieku od 7 do lat 10 dostaną m.in. plecak oraz nauszne słuchawki, karty do gry UNO wraz ze słodyczami.

Natomiast najstarsi mogą liczyć na plecak, w którym znajdą głośnik bezprzewodowy, ładowarkę USB z 4 różnymi końcówkami oraz pakiet słodyczy. W paczkach oprócz słodyczy znalazło się również miejsce na zdrowe przekąski, jak żurawina, batony z orzechami i mieszanki bakalii.

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Marta: Jak mają się należeć pracownikom, którzy nie są aktywni? Logiczne, że na rodzicielskim, macierzyńskim i wychowawczym nie przysługuje.
    Żana: Jeśli przepracowałaś od stycznia do listopada 300h to tak.

  2. Ja jestem na urlopie wychowawczym i paczki mi się należały, tak samo jak byłam na urlopie macierzyńskim i urlopie rodzicielskim też mi się paczki należały i jak na zwolnieniu lekarskim też dostałam, więc się należy.

  3. To jesteś niedoinformowana. Paczki i e-kody pracownikom na urlopach wychowawczym, rodzicielskim i macierzyńskim nalezą sie. Nie wiem jak z tym świątecznym rabatem.

  4. Jestem ochroniarzem w tej firmie od 8 lat kiedyś w Securitas teraz w Solid. Ostatniego roku dostałem bon a w tym roku nie. Dostali go tylko grupy mobilne i kordynatorzy co jest nie sprawiedliwe wobec innych pracowników pracujących na sklepie Biedronka.
    Cała prawda o bonach dla firm współpracujacych. Muszę napisać do JMP Biedronka z tą spraway.