Bezpłatne testy na koronawirusa dla osób wracających z Wielkiej Brytanii

lotnisko lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Główny Inspektor Sanitarny poinformował, że osoby wracające z Wielkiej Brytanii mogą się poddać bezpłatnym testom na koronawirusa.

Przypomnijmy, że loty z Wielkiej Brytanii do Polski będą zawieszone od wtorku. W związku z zaobserwowaną mutacją wirusa SARS-CoV-2 wszystkie osoby przybywające do Polski, w szczególności z Wielkiej Brytanii, mogą wykonać bezpłatnie test na koronawirusa.

Te osoby są proszone o kontakt z infolinią inspekcji sanitarnej pod numerem telefonu +48 22 25 00 115. Konsultanci pokierują zainteresowane osoby do właściwej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, która wystawi zlecenie testu w punktach drive – thru.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.