Awaria wodociągowa na ul. Diamentowej. Uwaga kierowcy, będą utrudnienia!

DSC05794
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji zwężą odcinek ul. Diamentowej na wysokości ul. Medalionów. Ma to związek z usuwaniem awarii wodociągowej pod ulicą.

W związku z awarią sieci wodociągowej Ø250 na ul. Diamentowej w Lublinie, w dniach 19-21 lipca 2019 r. służby MPWiK będą prowadzić prace naprawcze. Na okres prowadzonych robót zawężony zostanie odcinek ul. Diamentowej na wysokości ul. Medalionów” – informuje Magdalena Bożko, rzeczniczka MPWiK w Lublinie.

Utrudnienia w ruchu potrwają od dzisiejszego popołudnia (początek prac ok. godz. 16.30) do niedzieli 21 lipca 2019 r. Wyłączenie sieci wodociągowej nie spowoduje braków wody u odbiorców.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.