Avalon – tam w końcu nauczą Cię mówić po angielsku

1622896 jezyk angielski
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Jeśli szukasz miejsca, w którym nauczysz się dobrze mówić po angielsku albo w innym wybranym języku, to już nie szukaj – wybierz szkołę językową Avalon w Lublinie.

Ceny kursów językowych w szkole Avalon zaczynają się już od 699 zł, co jest naprawdę niską kwotą w porównaniu do kompetencji, jakie zdobędziesz na kursie. Miła atmosfera, sprawdzone i skuteczne sposoby nauczania, dużo zajęć praktycznych i dogodne godziny nauki to niewątpliwe atuty kursów w Szkole Językowej Avalon.

Oferta szkoły językowej Avalon

+ Avalon oferuje dwa rodzaje zajęć – indywidualne zarówno w siedzibie szkoły, jak i w Twoim domu oraz grupowe (w siedzibie szkoły). Nie musisz się dopasowywać do formy kursu – to kurs dopasuje się do Ciebie.

+ Możesz uczyć się w dowolnie wybranych przez siebie godzinach – rano, po południu albo wieczorem i to od poniedziałku do soboty. Samodzielnie wybierasz czas nauki.

+ Do wyboru masz kilka języków obcych – angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski i rosyjski na każdym poziomie zaawansowania. Nic Cię nie ogranicza, możesz się uczyć jednego języka, dwóch, a nawet trzech.

+ W Avalonie możesz przejść standardowy kurs języka angielskiego, kurs przygotowujący do międzynarodowych certyfikatów (FCE, CAE, CPE, TELC, TOEIC, IELTS, etc.) lub kursy Business English, Medical English lub Legal English. Dodatkowo możesz też za darmo uczestniczyć w zajęciach z Native Speakerem i jeszcze lepiej rozwinąć swoje umiejętności. Zajęcia z Native Speakerem pozwolą Ci się dokładnie „osłuchać” z językiem i zacząć mówić po angielsku tak, jakby to był Twój ojczysty język.

+ Kupując jeden kurs językowy, drugi otrzymujesz gratis. Przykładowo, płacąc za kurs języka angielskiego, możesz chodzić bezpłatnie też na zajęcia z języka hiszpańskiego albo innego, dowolnie wybranego języka. To ogromna oszczędność i szansa na jeszcze większe rozwinięcie umiejętności.

+ Nauka w Avalonie odbywa się w ok. 8-osobowych grupach, dzięki czemu łatwiej przyswoić wiedzę, a lektor ma wystarczająco dużo czasu dla każdego kursanta. Małe grupy są bardzo komfortowe, co automatycznie przekłada się na jakość nauki.

+ Szkoła Avalon uczy na najwyższym poziomie – jest pierwszą stacjonarną szkołą językową w Lublinie, która otrzymała prestiżowy certyfikat The Global Language System Quality Alliance.

Szkoła Językowa Avalon działa już od 16 lat, a przez ten czas uczyło się tam tysiące mieszkańców Lublina i okolic. Doświadczenie, pasja i umiejętności kadry lektorskiej to z pewnością najlepsza gwarancja jakości nauki w Avalon.

Chcesz się uczyć języka? Masz dość problemów językowych albo praca wymaga od Ciebie większych kwalifikacji? Wejdź na stronę avalon.lublin.pl/test i sprawdź swoje umiejętności, a później zapisz się do szkoły Avalon i zacznij swoją przygodę z językiem.

Zapisy na kursy są przyjmowane w siedzibie szkoły przy ulicy Krakowskie Przedmieście 39. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, zadzwoń pod numer 81 446 72 25, napisz na adres [email protected] albo odwiedź stronę avalon.lublin.pl.

Przeczytałeś cały artykuł? To znaczy, że zależy Ci na efektywnej nauce! Aby ją wesprzeć Szkoła Językowa Avalon oferuje 100 zł zniżki dla wszystkich, którzy zapiszą się na kurs do 10.10 i podadzą w wiadomości hasło „Spotted Lublin”.

Czytaj także: 5 nietypowych powodów, dla których warto znać języki obce

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.