Atak na posłankę Martę Wcisło na targowisku w Opolu Lubelskim. Policjanci zatrzymali 55-latka

Posłanka Marta Wcisło zaatakowana na targowisku w Opolu Lubelskim przez 55-latka
Posłanka Marta Wcisło zaatakowana na targowisku w Opolu Lubelskim przez 55-latka | fot. Marta Wcisło, Policja Opole Lubelskie

Posłanka na Sejm RP Marta Wcisło poinformowała, że w poniedziałek 25 września została zaatakowana na targowisku w Opolu Lubelskim. Działania policjantów doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawcy napaści. Grozi mu teraz kara do 3 lat więzienia.

Marta Wcisło zaatakowana na targowisku w Opolu Lubelskim

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (25.09) na terenie targowiska w Opolu Lubelskim. O ataku poinformowała sama posłanka Marta Wcisło w specjalnym nagraniu, które udostępniła na swoim profilu na Facebooku. Z doniesień wynika, że do ataku doszło podczas rozdawania przez posłankę ulotek wyborczych.

„Dziś na targu w Opolu Lubelskim zostałam napadnięta przez nieznanego człowieka, który rzucił się na mnie z rękami. Zaczął mnie szarpać, grozić i mówić, że takich jak my powinno się wybić. Zgłosiłam to na policję. Doznałam obrażeń, ale nie dam się zastraszyć!” – relacjonowała Marta Wcisło.

Policjanci zatrzymali sprawcę

Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim asp. Katarzyna Bigos powiedziała, że policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego. Do zdarzenia doszło na targowisku w Opolu Lubelskim w trakcie rozdawania ulotek wyborczych przez lubelską posłankę.

Zobacz również: Premier Mateusz Morawiecki „zaatakowany” na wiecu w Świdniku. Zatrzymano kilka osób

„Ustalenia opolskich funkcjonariuszy doprowadziły dziś do zatrzymania sprawcy. Okazał się nim 55-letni mieszkaniec gminy Radawczyk. Mężczyzna odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności” – mówi asp. Katarzyna Bigos.

Zobacz także: Brutalny gwałt na 18-latce z Lublina. Sprawcą ma być 17-latek. Na swoim koncie ma inne przestępstwa!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.