Kupa problemów na Aqua Lublin. Kolejny raz ktoś „narobił” do basenu

DSC02541 1
Basen zewnętrzny w Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik

Jeden z klientów załatwił swoją potrzebę w basenie zewnętrznym w Aqua Lublin. Przez nieodpowiedzialne zachowanie basen został zamknięty.

W niedzielę zamknięto basen zewnętrzny w Aqua Lublin. Powód? Zarządzający obiektem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił w komunikacie, że „jeden z gości aquaparku zachował się nieodpowiedzialnie i pozbawił z możliwości korzystania z basenu”.

Basen znajdujący się na zewnątrz został wyłączony z użytkowania. Woda tam musi zostać poddana oczyszczeniu – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR „Bystrzyca”.

To nie pierwszy taki „przypadek” w Aqua Lublin. W kwietniu jeden z klientów zanieczyścił wodę w basenie Strefy H2O i części rekreacyjnej (link). Natomiast w połowie sierpnia kolejny z klientów dopuścił się podobnego czynu (link.)

– Piętnujemy takie zachowanie i zgodnie z regulaminem podejmiemy działania w celu wyciągnięcia konsekwencji – dodaje Bednarczyk.

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jak się można zesrac do basenu.. No trzeba być jakimś dzikusem i zwierzęciem zeby to zrobić.. Świnia pieprzona i tyle.. Wstyd nazywac to to czlowiekiem

  2. Takie coś w basenie to może zrobić tylko „podgatunek człowieka” tyle w temacie.

  3. Zaplaciłby kilkanaście tysięcy za tą akcję wymiany dezynfekcji itp to może następny by się zastanowił.

  4. Powinien ponieść koszta czyszczenia basenu. Następnym razem dobiegnie do toalety.

  5. Lublin to stan umysłu więc ani qpa w basenie ani czarne audi w tdiku nikogo nie dziwi..