Zamknięto część rekreacyjną w Aqua Lublin, przez „brak higieny klientów”. Ktoś zanieczyścił wodę

aqua lublin basen
Baseny Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik

Z powodów higienicznych część rekreacyjna z rwącą rzeką (tzw. „kulą”) w Aqua Lublin została zamknięta do odwołania. Ktoś zanieczyścił wodę w sobotnie popołudnie.

W sobotę zamknięto część rekreacyjną Aqua Lublin. Zarządzający obiektami Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił w komunikacie, że „z powodu braku higieny osób kąpiących się doszło do zanieczyszczenia wody”.

– Część rekreacyjna z rwącą rzeką (tzw. „kulą”) została bezzwłocznie wyłączona z użytkowania, a woda tam jest oczyszczana – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR „Bystrzyca”.

Do ponownego uruchomienia zamkniętej części Aqua Lublin, MOSiR obniża ceny biletów. – Dopóki nie otworzymy jej ponownie, codziennie obowiązuje zniżka 50% na pozostałą część rekreacji z basenem zewnętrznym – mówi Bednarczyk.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nie zostalo osrane tylko jakies bydlo sie kopulowalo i nasienie poszlo do wody -skurwieke