Zamknięto część rekreacyjną w Aqua Lublin. Ktoś zanieczyścił wodę

Baseny Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik

„Z powodu braku higieny osób kąpiących się doszło do zanieczyszczenia wody w basenie Strefy h2o oraz na części rekreacyjnej Aqua Lublin” – czytamy w komunikacie zarządcy.

We wtorek wieczorem zamknięto część rekreacyjna Aqua Lublin i Strefę H2O. Zarządzający obiektami Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił w komunikacie, że „z powodu braku higieny osób kąpiących się doszło do zanieczyszczenia wody”.

– Zarówno basen jak i duża rekreacja zostały bezzwłocznie wyłączone z użytkowania, a woda w nich jest oczyszczana – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR „Bystrzyca”.

Prawdopodobnie obiekty ponownie zostaną uruchomione w piątek 7 kwietnia po południu. Do tego czasu całkowicie zamknięta będzie strefa H2O oraz duża część rekreacyjna Aqua Lublin z kulą i zjeżdżalniami.

Ceny biletów zostały obniżone o 50 procent.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.