Akropark w Lublinie. Nowy park trampolin pod adresem ul. Witosa 16F

Park Trampolin AKROPARK
Park Trampolin AKROPARK

Już od miesiąca Lublinianie mogą skakać do woli w nowo otwartym parku trampolin AKROPARK. Atrakcyjne ceny i innowacyjne elementy torów przeszkód przyciągają chętnych w każdym wieku.

W AKROPARK Lublin trwa wakacyjna promocja: 60 min za 20 zł oraz 120 min za 30 zł

Do parku trampolin przychodzą całe rodziny, czasem grupy przyjaciół. Aż miło popatrzeć, jak wszyscy tęsknią za ruchem i jak świetnie potrafią się wspólnie bawić. Nic dziwnego! Hala Akroparku mieszcząca się w budynku przy al. Wincentego Witosa 16F w Lublinie ma powierzchnię 1,7 tys. mkw., tak więc każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Dodatkowo w AKROPARK poza trampolinami, znajduje się sala akrobatyczna, sala fitness, sala sensomotoryczna oraz sala urodzinowa. Warto wspomnieć również o bezpiecznej strefie malucha z zabawkami i sprzętem dla najmłodszych oraz strefie rodzica, która kusi komfortowymi leżakami i przytulną atmosferą.

Trenerzy parku trampolin AKROPARK
Trenerzy parku trampolin AKROPARK

To nie wszystko! Już od września ruszają zajęcia popołudniowe, a wśród nich treningi taneczne, fitness, sensomotoryczne i oczywiście akrobatyczne, na które mogą przyjść już 4-latki. Karnety na wszystkie zajęcia są już w sprzedaży i rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Tutaj szczegóły oferty akropark.pl.

Pamiętajmy, że prawidłowy rozwój wzorców ruchowych i aktywność fizyczna są kluczowe dla całościowego rozwoju dzieci, szczególnie teraz, w dobie pandemii.

AKROPARK jest czynny w godzinach 11:30 – 21:00.

Oferta parku trampolin AKROPARK Lublin
Oferta parku trampolin AKROPARK Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.