Akropark szykuje kolejną niespodziankę!

Park Trampolin Akropark
Park Trampolin Akropark

Teraz wszystkie Mamy, które przychodzą na fitness, otrzymują 60% zniżki na bilet do Parku Trampolin dla swoich pociech!

Nowości w Akroparku

Park Trampolin AKROPARK Lublin przy Al. Witosa 16 f, co chwilę zaskakuje swoich klientów nowościami. Od września w ofercie pojawiły się zajęcia dla dzieci i młodzieży: sensomotoryka i akrobatyka, Shuffle Dance i Breakdance oraz fitness i akrobatyka dla dorosłych.

Dziś Akropark ogłosił nową niespodziankę: 60% zniżki na wejście do Parku Trampolin, dla dzieci, których Mamy korzystają z zajęć fitness. Oznacza to, że kiedy rodzic bierze udział w zajęciach zorganizowanych przez Akropark, jego dzieci skaczą za 10 zł/os. przez całą godzinę na arenie pod okiem Instruktorów.

Zajęcia fitness w Akroparku
Zajęcia fitness w Akroparku

Czy to dobry pomysł?

Oczywiście!! Dziecko bawi się i zdobywa nowe umiejętności, spędza czas z rówieśnikami, a w tym czasie rodzic, ze spokojną głową, może zadbać o zdrowie i kondycję w sali obok. To systematyczna dawka ruchu dla rodziców i dzieci w bardzo korzystnej cenie!

A jest w czym wybierać! Oferta fitness jest bardzo różnorodna

Są tam zajęcia taneczne, fitnessowe i prozdrowotne. Akropark postawił na wyśmienitą kadrę doświadczonych i wyspecjalizowanych Instruktorów. Część z nich jest z zawodu fizjoterapeutami specjalizującymi się w pracy zarówno z kobietami w ciąży, świeżo upieczonymi mamami jak i osobami z ograniczeniami ruchu. Posiadają też liczne kursy i szkolenia w tym zakresie. Dlatego treningi z nimi są bezpieczne i optymalnie dostosowane do możliwości osób trenujących oraz celu z jakim przyszły na zajęcia.

Instruktorzy są pełni energii i charyzmy, pod ich opieką można szybko i zdrowo osiągnąć swoje cele.

Jeżeli jeszcze nie znacie oferty Akroparku warto wejść na stronę www.akropark.pl lub zadzwonić pod numer 888 440 634.

Park Trampolin Akropark
Park Trampolin Akropark

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.