Africa Day Celebration w Lublinie. Warsztaty tańca afrykańskiego, pokaz mody, czy koncert muzyki gospel

Africa Day Celebration w Lublinie 2024
Africa Day Celebration w Lublinie 2024 | materiały organizatora

Już w sobotę, 25 maja, na Placu Litewskim w Lublinie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Africa Day Celebration. To niepowtarzalna okazja, by poznać i doświadczyć bogactwa afrykańskiej kultury. Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00 i jest otwarta dla wszystkich, a wstęp jest wolny.

Co Cię czeka na Africa Day Celebration?

Warsztaty tańca afrykańskiego

Rozpocznij przygodę z afrykańskimi rytmami, uczestnicząc w warsztatach tańca. Naucz się podstawowych kroków i poczuj energię płynącą z afrykańskiej muzyki.

Pokaz mody

Daj się zachwycić kolorami i wzorami tradycyjnych oraz nowoczesnych strojów afrykańskich. Pokaz mody zaprezentuje unikalny styl i kreatywność afrykańskich projektantów.

Koncert muzyki gospel

Podnieś swoje duchowe doświadczenie dzięki muzyce gospel. Występy utalentowanych muzyków przeniosą Cię w świat afrykańskiej duchowości i pasji.

Wystawa fotograficzna

Odkryj piękno i różnorodność Afryki poprzez wyjątkowe zdjęcia. Wystawa fotograficzna przeniesie Cię na kontynent pełen kontrastów i niezwykłych krajobrazów.

Dyskusja panelowa

Weź udział w inspirujących rozmowach na temat historii, wyzwań i przyszłości Afryki. Panel dyskusyjny zgromadzi ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Warsztaty interaktywne

Spróbuj swoich sił w grze na tradycyjnych afrykańskich instrumentach, naucz się afrykańskich pieśni i poczuj radość płynącą ze wspólnego śpiewu i tańca.

Dlaczego warto wziąć udział?

Africa Day Celebration to doskonała okazja, by zanurzyć się w rytmach, kolorach i smakach Afryki. Niezależnie od tego, czy pasjonujesz się muzyką, tańcem, modą, czy po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o afrykańskiej kulturze, to wydarzenie ma coś dla każdego. Przyjdź, świętuj różnorodność i jedność, i ciesz się niezapomnianymi chwilami na Placu Litewskim.

Nie przegap tego wyjątkowego święta – przyjdź 25 maja i doświadcz magii Afryki!

Zobacz także: TOP 7. Lublin na weekend 24-26 maja 2024 r. Co się ciekawego dzieje w mieście? [WYDARZENIA]

ZDJĘCIA

Africa Day Celebration w Lublinie 2024 - plakat
Africa Day Celebration w Lublinie 2024 – plakat | materiały organizatora

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.