Adela Piskorska w finale Mistrzostw Europy na 50 m stylem grzbietowym

Finał Mistrzostw Europy 2024
Adela Piskorska w finale Mistrzostw Europy 2024 | fot. AZS

Adela Piskorska, zawodniczka AZS UMCS Lublin, awansowała do finału Mistrzostw Europy na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym. W półfinale uzyskała czwarty najlepszy czas.

Droga do finału

W półfinale Piskorska zaprezentowała znakomitą formę, co pozwoliło jej zająć czwarte miejsce i awansować do finału. Jej występ był pełen determinacji i umiejętności, co daje nadzieję na równie dobre wyniki w decydującej rywalizacji.

Finał Mistrzostw Europy

Finał, w którym zobaczymy Adelę Piskorską, odbędzie się jutro o godzinie 18:36. Kibice AZS UMCS Lublin oraz miłośnicy pływania będą z pewnością śledzić ten wyścig z zapartym tchem, licząc na doskonały wynik swojej zawodniczki.

Adela Piskorska ma przed sobą ogromną szansę na osiągnięcie sukcesu na arenie międzynarodowej. Jej determinacja i dotychczasowe osiągnięcia są inspiracją dla wielu młodych sportowców.

Jak myślisz, czy Adela Piskorska zdobędzie medal w finale? Podziel się swoją opinią w komentarzach i udostępnij artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.