50% rabatu na WSZYSTKIE okulary korekcyjne z okazji otwarcia KODANO Optyk w Lublinie!

50% rabatu na wszystkie okulary korekcyjne z okazji otwarcia KODANO Optyk w Lublinie
50% rabatu na wszystkie okulary korekcyjne z okazji otwarcia KODANO Optyk w Lublinie | materiały prasowe

10 maja 2021 roku odbędzie się WIELKIE OTWARCIE salonów KODANO Optyk w Lublinie. Z tej okazji będzie można skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić dowolne okulary korekcyjne (oprawki +soczewki) aż 50% taniej. Zapraszamy!

KODANO Optyk, Vivo! Lublin, Al. Unii Lubelskiej 2, tel. 602 630 722

KODANO Optyk, Felicity Lublin, ul. Wincentego Witosa 32, tel. 530 090 801

Promocja na wielkie otwarcie

Nowo otwarte salony zachwycają jasnym, przestronnym wnętrzem oraz bogatą ekspozycją opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Dolce&Gabbana, Loretto i wiele innych. Dodatkowo oba salony wyposażone są w innowacyjne urządzenie o nazwie DNEye® Scanner 2+, które umożliwia stworzenie soczewek okularowych dopasowanych do układu optycznego oka. Na podstawie pomiarów tworzona jest indywidualna soczewka, która gwarantuje najlepszy komfort widzenia.

Z okazji otwarcia salonów KODANO Optyk w galeriach VIVO! Lublin i Felicity Lublin w dniach od 10 do 15 maja będzie obowiązywać wyjątkowa promocja: aż 50% rabatu na WSZYSTKIE okulary korekcyjne (oprawki + dwie soczewki okularowe)! Warto dodać, że badanie wzroku jest wliczone w cenę okularów, a więc to idealny moment żeby zadbać o swoje oczy.

Salony KODANO Optyk

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Oprócz Lublina salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Kraków, Warszawa, Wrocław, Częstochowa, Gdańsk, Kalisz, Łódź, Opole, Poznań, Radom, Białystok, Katowice, Sosnowiec, Bydgoszcz, Toruń i Elbląg.

Wielkie otwarcie salonów KODANO Optyk w VIVO! Lublin i Felicity Lublin to okazja do wyjątkowych rabatów! Dlatego tylko do 15 maja w salonach obowiązuje promocja -50% na kompletne okulary korekcyjne!

Salon optyczny KODANO Optyk
Salon optyczny KODANO Optyk | materiały prasowe

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.