41-latek był poszukiwany listem gończym za gwałt. Zatrzymali go lubelscy „łowcy głów”

zatrzymany za gwałt
fot. KWP Lublin

Poszukiwacze z KWP w Lublinie zatrzymali 41-latka, który poszukiwany był za przestępstwo zgwałcenia. Do przestępstwa doszło na terenie powiatu bialskiego.

Mężczyzna ukrywał się od stycznia na terenie kraju

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego listem gończym 41-latka. Dzisiaj rano (8 kwietnia br.) zatrzymali go w jednej z podlubelskich miejscowości. Mężczyzna poszukiwany był od stycznia bieżącego roku.

41-latek poszukiwany był za przestępstwo zgwałcenia, do którego doszło na terenie powiatu bialskiego. Okazało się, że ma do odsiadki łącznie 2 lata i 2 miesiące pozbawienia wolności. Jeszcze dzisiaj 41-letni mieszkaniec powiatu bialskiego trafił do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Pamiętaj

Wszelkie informacje na temat osób poszukiwanych sprawców przestępstw i ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, można przekazywać bezpośrednio policjantom z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod tel. 798 003 676.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.