33 Mata z własnym zestawem w McDonald’s. Od kiedy i co znajdzie się w zestawie?

Kolaboracja 33 Mata i McDonald's
Kolaboracja 33 Mata i McDonald's | fot. SBM Label, shutterstock

Od 18 października w restauracjach McDonald’s w całej Polsce będzie można zamówić zestaw stworzony przez 33 Mata. Sprawdźcie szczegóły.

33 Mata w McDonald’s

Na stronie McDonald’s Polska na facebooku pojawił się tajemniczy wpis przedstawiający datę 18.10 i animację z logiem McDonald’s i napisem 33. Wiele osób zaczęło domyślać się, że chodzi o kolaborację McDonald’s i Maty, która będzie miała swoją premierę 18 października we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce. Akcja ma na celu promocję albumu młodego rapera „Młody Matczak”.

Od 18.10 w restauracjach McDonald’s będzie można kupić specjalny zestaw 33 Mata. Zestaw Maty składa się z: Vanilla Matcha Latte (Matchak Latte), potrójny cheeseburger (potrójny ch33sburger) i średnie frytki. Zestaw będzie można kupić tylko poprzez limitowany kupon w aplikacji McDonald’s. Koszt zestawu Maty wyniesie 18 PLN.

Zobacz także: Drwal 2021 w McDonald’s. Od kiedy Burger Drwala w McDonalds?

Zestaw Mata będzie dostępny z restauracjach McDonald’s od 18 października do 21 listopada. O szczegółach dotyczących nowego menu przeczytasz tu: Nowości w McDonalds – PAŹDZIERNIK 2021. Vanilla Matcha Latte i desery Twix

To nie pierwsza kolaboracja sieci McDonald’s. W 2020 roku amerykańska sieć miała kolaborację w raperem Travisem Scottem. Wynikiem współpracy był burger Micheala Jordana – McJordan.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.