Zestaw Maty w McDonald’s. Matchak latte, potrójny ch33seburger i frytki

Zestaw Maty w aplikacji McDonald's
Zestaw Maty w aplikacji McDonald's

Od dziś w restauracjach McDonald’s w Polsce można dostać specjalny Zestaw Maty. W jego skład wchodzi: Matchak latte, potrójny ch33seburger i średnie frytki.

Zestaw Maty w McDonalds

Wykorzystywanie znanych postaci w akcjach marketingowych wielkich marek często trafia na pierwsze strony gazet. Nie inaczej jest w przypadku nowej, głośnej kolaboracji sieci McDonald’s i młodego rapera Maty.

Szczegóły: 33 Mata z własnym zestawem w McDonald’s. Od kiedy i co znajdzie się w zestawie?

Mata w ostatnich latach stał się jednym z najbardziej wpływowych raperów w Polsce. Raper jest niezwykle popularny wśród młodzieży, a nawet dzieci, wydaje się, więc, że głównie o taką grupę wiekową zawalczyć chce teraz burgerowy gigant.

Na czym dokładnie polega kolaboracja? Przede wszystkim na Zestawie Maty, czyli zestawie firmowanym przez rapera. Zawiera on potrójnego cheeseburgera, średnie frytki, a także Vanilla Matcha Latte. Cena Zestawu Maty wynosi 18 złotych.

Zestaw Maty jest dostępny od dziś (18.10) w prawie wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce, z wyłączeniem restauracji zlokalizowanych na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie oraz lotnisku im. L. Wałęsy w Gdańsku.

Zestawy Maty:

  • Matchak latte,
  • potrójny ch33seburger,
  • średnie frytki.

Zestaw Maty można kupić wyłącznie z aplikacją McDonald’s, w której znajdziemy specjalny kupon okazYEAH. Kupon można zrealizować w godzinach 10:30-00:00 w dni powszednie i w weekendy 11:00-00:00.

Zestaw Maty w aplikacji McDonald's
Zestaw Maty w aplikacji McDonald’s

Naklejki Maty

Wielu internautów szuka informacji, od kiedy w restauracjach McDonald’s będą wydawane naklejki do Zestawu Maty. Z informacji, które posiadamy wynika, że naklejki związane z promocją Zestaw Maty restauracje otrzymają najpóźniej do 21 października (pierwsza partia) i 25 października (druga partia).

Do każdego Zestawu Maty będzie wydawany komplet naklejek. Ilość zestawów naklejek na każdą restaurację jest limitowana, więc będą wydawane aż do wyczerpania zapasów.

Do kiedy Zestaw Maty w McDonalds?

Zestaw Mata będzie dostępny z restauracjach McDonald’s od 18 października do 21 listopada. Od 22 listopada do restauracji McDonalds wróci Burger Drwala.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To podwójny cheeseburger z potrójnym kotletem. Nie wprowadzicie w błąd. Światowa burgerownia a nazwać należycie swojego burgera nie potrafią…. To zielone autorskie czyjeś wypociny .. co to jest… próbował to ktoś zanim postanowił to sprzedawać ? Proponuje nazwę Szmata to od tego jak smakuje i tego rapera co promuje ten zestaw.