Nowości w McDonalds – PAŹDZIERNIK 2021. Vanilla Matcha Latte i desery Twix

matcha latte drink
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W październiku w menu restauracji McDonalds pojawią się nowości: Vanilla Matcha Latte, potrójny cheeseburger oraz desery Twix.

Vanilla Matcha Latte, desery Twix i potrójny cheeseburger w McDonalds

Od 18 października 2021 r. w sezonowym menu restauracji McDonald’s w Polsce pojawią się nowości. Pierwszą jest Vanilla Matcha Latte, w której skład wchodzą: matcha, syrop o smaku waniliowym, mleko i kostki lodu. Tego dnia restauracje McDonald’s zaczną też serwować kanapkę potrójny cheeseburger.

W aplikacji McDonald’s od 18 października do 21 listopada będzie dostępny kupon, w którego skład wejdzie: Vanilla Matcha Latte, potrójny cheeseburger i frytki. Cena zestawu wyniesie 18,00 złotych.

Aktualizacja: 33 Mata z własnym zestawem w McDonald’s. Od kiedy i co znajdzie się w zestawie? [LINK]

Kolejną październikową nowością w McDonald’s są desery Twix. Lody Twix o smaku słonego karmelu i wanilii, Shake Twix, McFlurry Twix oraz Twix Cafe Latte.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ciekawe skąd posiadacie tego typu poufne informacje, gdyż na pewno nie wpłynęły one z bezpośredniego źródła.