Jakie sklepy otwarte 3 MAJA? Żabka, Stokrotka, Carrefour [GODZINY OTWARCIA]

sklep żabka
Sklep Żabka | fot. Dominik Wąsik

Święto Konstytucji Trzeciego Maja 3 maja 2024. Czy dzisiaj otwarte sklepy? Odpowiedzi na to pytanie szuka wiele osób. Przedstawiamy godziny otwarcia sklepów 3 maja.

Sklepy otwarte 3 maja 2024

Święto Konstytucji Trzeciego Maja 3 maja jest to święto państwowe i tego dnia jest wolne od pracy. W tym roku Święto Konstytucji Trzeciego Maja wypada w piątek. Tego dnia duże sieci handlowe jak m.in. Biedronka, Lidl, Kaufland, Dino, Aldi, Netto, czy Auchan są zamknięte, co oznacza, że nie zrobimy tam zakupów.

Zakupy 3 maja zrobimy w sklepach sieci Żabka czy Stokrotka Express, ponieważ w większości przypadków sklepy tych sieci będą otwarte w takich samych godzinach, jak w normalny dzień, czyli 06:00-23:00 (Żabka) lub 05:30-23:30 (Stokrotka Express). Dokładne godziny otwarcia poszczególnych sklepów znajdują się na sklepowych witrynach.

Zobacz także: Żabka 3 MAJA: czy otwarta? Godziny otwarcia

W piątek 3 maja większe zakupy zrobimy w wybranych sklepach sieci Carrefour Market. Taka sytuacja ma miejsce w Lublinie. Carrefour Market przy ul. Andersa 9 zaprasza na zakupy 3 maja w godzinach 10:00-18:00.

Zobacz także: Galerie handlowe w majówkę 2024. Godziny otwarcia 1 maja, 2 maja i 3 maja

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.