Żyrzyn: 32-latek usiłował popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci

napis policja 600x8 e1472281412401

Wczoraj po południu kilkunastu policjantów poszukiwało młodego mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Po niespełna godzinie penetracji terenów leśnych desperat został odnaleziony. Leżał kompletnie pijany na skraju lasu.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 15. Puławscy policjanci otrzymali informację o młodym mężczyźnie, który próbuje popełnić samobójstwo. Jak ustalili mundurowi tego samego dnia zdesperowany 32-latek, mieszkaniec gm. Żyrzyn usiłował popełnić samobójstwo. Wówczas został uratowany przez rodzinę. Po tamtym incydencie uciekł w kierunku lasu skąd poinformował, że ponowi próbę samobójczą. Do akcji skierowanych zostało kilkunastu policjantów z Kurowa oraz Puław.

Po niespełna godzinie poszukiwań w kompleksie leśnym został odnaleziony mężczyzna przypominający rysopisem poszukiwanego. 32-latek kompletnie pijany leżał na skraju lasu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że poszukiwany mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Po konsultacji lekarskiej trafił do wytrzeźwienia. Dzisiaj, kiedy wytrzeźwieje trafi w ręce specjalistów.

(fot. archiwum)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.