Zwróć butelki zwrotne po piwie bez paragonu i otrzymaj e-bon na zakupy

W Carrefour oddasz butelki zwrotne bez paragonu – ruszył test akcji w Warszawie
W Carrefour oddasz butelki zwrotne bez paragonu – ruszył test akcji w Warszawie

Carrefour rozpoczął testy odbioru butelek zwrotnych bez paragonów. Klienci, którzy przyniosą ze sobą butelki zwrotne do sklepu, otrzymają zwrot pełnej kaucji w postaci e-bonu, którym od raz będą mogli zapłacić za kolejne zakupy.

Zwrot butelek po piwie bez paragonu

Oddawanie butelek zwrotnych w Polsce od lat obarczone było koniecznością okazania paragonów, potwierdzających zakup butelek w danym sklepie.

Carrefour postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoim klientom i rozpoczyna w swoim supermarkecie przy ul. Modzelewskiego w Warszawie, testy odbioru od klientów wszystkich butelek zwrotnych, które znajdują się w ofercie Carrefour.

Za każdą butelkę zwrotną, bez względu na miejsce jej zakupu, klient otrzyma zwrot kaucji w postaci e-bonu, który od razu może zrealizować na zakupach w sklepie.

Wprowadzenie możliwości zwracania butelek bez okazania paragonu w całej sieci (również w Lublinie) planowane jest już w pierwszym kwartale 2021 roku.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.