Zwłoki w rzece Bystrzyca. Ustalono tożsamość kobiety

DSC05159
Rzeka Bystrzyca przepływająca przez Lublin | fot. Dominik Wąsik

Zwłoki 83-letniej mieszkanki Lublina ujawniono w niedzielę w rzece Bystrzyca. Dryfujące ciało kobiety wyłowili z wody strażacy. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci kobiety.

Zwłoki w Bystrzycy

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek. Służby ratunkowe zostały zawiadomione o ujawnionych zwłokach, które dryfowały w rzece Bystrzyca w okolicy ul. Firlejowskiej w Lublinie. Ciało w rzece zauważyli przypadkowi przechodnie.

Strażacy wydobyli ciało płynące blisko brzegu i następnie przekazali je policji. Policjanci ustalili tożsamość kobiety. To 83-letnia mieszkanka Lublina. Wstępne ustalenia wykluczyły, by do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Kobieta nie była osobą zgłoszoną jako zaginiona.

Trwa ustalanie okoliczności śmierci 83-latki.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.