Zwłoki na terenie budowy. To poszukiwana 53-letnia kobieta z Kraśnika

Centrum Zana Office Park
Budowa Centrum Zana Office Park Lublin | fot. kejcam, skyscrapercity.com

53-letnia mieszkanka Kraśnika nie żyje. Jej ciało zostało odnalezione przez pracowników budowy CZ Office Park przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie.

Zakończone poszukiwania 53-latki z Kraśnika

Przypomnijmy, że do zaginięcia 53-letniej mieszkanki Kraśnika doszło w sobotę, 5 czerwca. Kobieta około godz. 6 rano opuściła miejsce zamieszkania i udała się busem z Kraśnika do Lublina.

53-latka w sobotę około godz. 11 wysiadła na przystanku przy ul. Zana w Lublinie. W okolicy godz. 16 była widziana przy sklepie Stokrotka przy al. Warszawskiej.

W niedzielę policjanci opublikowali komunikat dotyczący zaginięcia 53-latki. W poniedziałek policjanci odwołali poszukiwania mieszkanki Kraśnika.

Jej ciało zostało odnalezione na terenie budowy biurowca CZ Office Park przy ul. Nałęczowskiej. O ujawnieniu zwłok policjanci zostali powiadomieni około godz. 8 przez pracowników budowy, którzy przyszli do pracy.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta weszła na budowany biurowiec, skąd skoczyła. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratura. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności śmierci 53-latki.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jedną reklamę mniej, a w to miejsce informacje gdzie szukać pomocy w przypadku mysli samobójczych.