Zwłoki mężczyzny w rowie melioracyjnym

Zwłoki mężczyzny w rowie melioracyjnym w miejscowości Kolonia Zamek | fot. KPP Janów Lubelski

Podczas odłowu ryb jeden z rybaków natknął się na zwłoki mężczyzny, które pływały w rowie melioracyjnym. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.

W czwartek przed godz. 10 mężczyzna pracujący przy odławianiu ryb poinformował, że w rowie melioracyjnym pomiędzy stawami w m. Kolonia Zamek znajdują się zwłoki mężczyzny.

Policjanci, którzy dojechali na miejsce potwierdzili ten fakt. Wezwano do pomocy również straż pożarną. Po wyciągnięciu zwłok z wody okazało się, że jest to 78–letni mieszkaniec powiatu.

Policjanci ustalili, że mężczyzna dzień wcześniej wyjechał z domu rowerem. Nie wrócił do domu na noc. W pobliżu miejsca znalezienia zwłok ujawniono jego rower.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora zostanie wykonana sekcja zwłok.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.