Zwłoki mężczyzny w rowie melioracyjnym

68 137313
Zwłoki mężczyzny w rowie melioracyjnym w miejscowości Kolonia Zamek | fot. KPP Janów Lubelski

Podczas odłowu ryb jeden z rybaków natknął się na zwłoki mężczyzny, które pływały w rowie melioracyjnym. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.

W czwartek przed godz. 10 mężczyzna pracujący przy odławianiu ryb poinformował, że w rowie melioracyjnym pomiędzy stawami w m. Kolonia Zamek znajdują się zwłoki mężczyzny.

Policjanci, którzy dojechali na miejsce potwierdzili ten fakt. Wezwano do pomocy również straż pożarną. Po wyciągnięciu zwłok z wody okazało się, że jest to 78–letni mieszkaniec powiatu.

Policjanci ustalili, że mężczyzna dzień wcześniej wyjechał z domu rowerem. Nie wrócił do domu na noc. W pobliżu miejsca znalezienia zwłok ujawniono jego rower.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora zostanie wykonana sekcja zwłok.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.