Zwłoki mężczyzny w opuszczonym budynku w centrum Lublina. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina ustalają personalia mężczyzny, którego ciało zostało znalezione w opuszczonym budynku w centrum miasta. Przy mężczyźnie ujawniono charakterystyczny przedmiot. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów.

Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny

Do ujawnienia zwłok doszło 1 lutego w opuszczonym budynku przy ul. Działkowej w Lublinie. W miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Przeprowadzono oględziny i zabezpieczono ciało mężczyzny na sekcję zwłok. Badanie nie wykazały, by do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.

Rysopis: Mężczyzna zaniedbany (prawdopodobnie bezdomny), wiek około 50-70 lat, wzrost 160-170 cm, szczupła budowa ciała. Ubrany był w czarną kurtkę zimową, brązową rozpinaną bluzę, niebieską koszulę, spodnie ciemnoszare.

Przy denacie nie odnaleziono żadnych dokumentów. Mężczyzna prawdopodobnie poruszał się o charakterystycznej lasce, którą odnaleziono przy nim.

Jeżeli ktoś ma wiedzę na temat zdarzenia lub zna tożsamość mężczyzny, proszony jest o kontakt z 1. Komisariatem Policji w Lublinie przy alei Unii Lubelskiej 23 – telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Laska ujawniona przy zwłokach mężczyzny
Laska ujawniona przy zwłokach mężczyzny | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.