Zwłoki dziecka w hostelu w centrum Lublina. Policjanci zatrzymali matkę 10-latka

IMG 20170601 133821
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci zatrzymali 38-letnią Monikę S. do sprawy śmierci jej 10-letniego syna, którego zwłoki ujawniono w piątek w jednym z pokoi hostelu w centrum Lublina.

Przypomnijmy, że zgłoszenie o ujawnieniu zwłok 10-latka w hostelu przy ul. Orlej policjanci otrzymali w piątek około godziny 14. W miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych pracowali policjanci oraz zespół prokuratorów. Wykonano oględziny, zabezpieczono ujawnione na miejscu ślady oraz przesłuchano pierwszych świadków.

Ciało 10-latka zabezpieczono na sekcję zwłok, która pomoże ustalić przyczyny i okoliczności zgonu. Prawdopodobną przyczyną śmierci było uduszenie. Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringów i przeslichali świadków.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że ostatnią osobą, która miała kontakt z chłopcem, była jego matka 38-letnia Monika S. Kobietę od wczoraj poszukiwali lubelscy policjanci przy wsparciu funkcjonariuszy z KWP w Lublinie i innych jednostek.

Ze względu na dobro prowadzonego postępowania, na chwilę obecną nie ujawniamy szczegółów” – komentuje kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

CZYTAJ TAKŻE: Udusiła syna w hostelowym pokoju. Policjanci poszukują matki 10-letniego Filipa

AKTUALIZACJA: Udusiła 10-letniego Filipka kołdrą w łóżku. Matce grozi dożywocie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.