Żużlowcy Motoru Lublin kończą sezon. Spotkaj się z zawodnikami, weź autograf

Żużlowcy Motoru Lublin na podium PGE Ekstraligi
Żużlowcy Motoru Lublin na podium PGE Ekstraligi | mat. prasowe

Zawodnicy żużlowego Motoru Lublin zapraszają fanów czarnego sportu na podsumowanie sezonu, które odbędzie się w środę 6 października w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Podsumowanie sezonu Motoru Lublin

Spotkanie zaplanowano na godz. 18:00 na Placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur, gdzie zawodnicy powitają fanów czarnego sportu oraz zrobią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie podsumowujące sezon 2021.

„Planujemy zrobić zdjęcie z największą ilością osób na jednym zdjęciu – chcemy pobić kolejne rekordy i pokazać, że #RAZEMTWORZYMYMOTOR” – mówi Małgorzata Cieśluk z Speedway Lublin.

Następnie spotkanie przeniesie się do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego, gdzie nastąpi podsumowanie udanego sezonu koziołków w PGE Ekstralidze. Wieczór zakończy się sesją autografów i pamiątkowymi zdjęciami.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.