ZTM Lublin przedłuża zawieszenie biletów. Jakiej grupy pasażerów to dotyczy i do kiedy?

DSC05273
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie po raz ostatni przedłuża akcję Stop Bilet do 30 czerwca. Po tym terminie nie będą już przyjmowane żadne wnioski o zawieszenie ważności biletu okresowego.

Jeszcze przez miesiąc uczniowie i studenci będą mogli skorzystać z akcji STOP BILET. Po raz ostatni, dla tej grupy pasażerów, Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie przedłuża termin jej obowiązywania do 30 czerwca.

Oznacza to, że dzień ten jest ostatnim dniem zawieszenia biletu i jeśli nie nastąpił jeszcze termin jego zakończenia (określony w momencie zakupu) od dnia 1 lipca zawieszenie nie będzie już liczone.

Przypominamy jednocześnie, że od 1 czerwca nie będzie już możliwości składania wniosków o zawieszenie ważności biletu okresowego. Przyjmowane będę tylko i wyłącznie wnioski dotyczące odzyskania zawieszonych dni.

To co istotne, odzyskanie „zawieszonych” dni ważności biletu nie dzieje się automatycznie. Datę rozpoczęcia wykorzystania „zawieszonych” dni należy zgłosić poprzez wypełnienie formularza on-line lub osobiście w Punkcie Sprzedaży Biletów ZTM.

Uczniowie i studenci, którzy chcieliby już rozpocząć korzystanie z komunikacji miejskiej, a ich bilet nie osiągnął jeszcze końcowej daty ważności (ustalonej w momencie zakupu) powinni ten fakt zgłosić do ZTM poprzez skierowanie wiadomości e-mail na adres [email protected].

>>> Czytaj także: Od 1 czerwca zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej pasażerów w autobusach i trolejbusach

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.