ZTM likwiduje punkt sprzedaży biletów przy ul. Zielonej. Zostanie przeniesiony do budynku Dworca Lublin

Kasy biletowe Dworca Lublin
Kasy biletowe Dworca Lublin | fot. Dominik Wąsik

Od 6 stycznia nie załatwimy już spraw związanych z biletami komunikacji miejskiej w punkcie ZTM przy ul. Zielonej. Punkt sprzedaży biletów w tym miejscu zostanie zlikwidowany. Od 12 stycznia zacznie on działać z budynku Dworca Lublin.

Punkt ZTM przy ul. Zielonej 5 zostanie zamknięty

Prace adaptacyjne nowego dworca autobusowego Dworzec Lublin, realizowane przez Zarząd Transportu Miejskiego, dobiegają końca. Jednym z elementów tych prac jest zmiana lokalizacji punktu sprzedaży biletów ZTM obecnie mieszczącego się przy ul. Zielonej 5, do budynku Dworca Lublin przy ul. Dworcowej 2.

Punkt sprzedaży biletów ZTM Lublin przy ul. Zielonej
Punkt sprzedaży biletów ZTM Lublin przy ul. Zielonej | fot. Dominik Wąsik

„Wiąże się to z tymczasową przerwą w dostępie tego punktu dla pasażerów” – mówi Monika Fisz z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie

Punkt ZTM przy ul. Zielonej 5 pełnić będzie obsługę do piątku, 5 stycznia. Nowy punkt przy ul. Dworcowej 2 będzie czynny od piątku, 12 stycznia od godz. 13:00. Godziny pracy nie ulegają zmianie tj. 7:15-16:45. Natomiast punkt ZTM przy ul. Nałęczowskiej 14 pracuje bez zmian.

Zobacz także: Dworzec Lublin szykuje się do otwarcia. Pierwsze autobusy odjadą z niego 12 stycznia. Przewoźnicy będą czekać do ostatniej chwili?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.