Zrobili z prostytucji rodzinny „biznes”. Jedna rodzina udostępniała mieszkanie, druga obsługiwała klientów

Dwie rodziny zarabiały na prostytucji
Dwie rodziny zarabiały na prostytucji | fot. KWP Lublin

Policjanci pracowali nad śledztwem w sprawie czerpania korzyści z prostytucji. Okazało się, że był to rodzinny biznes. W wyniku działań zatrzymali dwie rodziny, które w Chełmie czerpały korzyści majątkowe z prostytucji.

Rodzinny biznes z prostytucji

Jak ustalili policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, w nielegalny proceder zaangażowane były dwie rodziny. 32-latka wraz z rodzicami wynajmowała swoje mieszkanie. Zarówno ona, jak i rodzicie, wiedzieli o faktycznym przeznaczeniu mieszkania. W związku z tym pobierali wysokie stawki za wynajem lokalu.

Druga rodzina, która oficjalnie wynajmowała od nich lokal, to 40-latka i jej mąż. Razem zajmowali się zamieszczaniem ogłoszeń na portalach internetowych, zapewnianiu ochrony i wyposażenia dla kobiet, które świadczyły w nim usługi seksualne. Kierował nimi brat 40-latki. Wspólnie czerpali korzyści majątkowe z nierządu.

44-latek oraz jego siostra i jej mąż zostali już tymczasowo aresztowani. Liderowi grupy grozi do 10 lat więzienia, pozostałym osobom do 5 lat. Wobec 32-latki i jej rodziców zastosowano dozór Policji i poręczenie majątkowe w łącznej wysokości 50 tysięcy zł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.