Zostań zawodowcem, ucz się w Cosinusie

COSINUS

Rekrutacja w szkołach policealnych jest prosta, kwalifikacje uzyskujemy szybko – bo nawet w ciągu roku. Szkoła kończy się egzaminem zawodowym, który daje tytuł technika lub uprawnienia w danym zawodzie. Co istotne – aby zacząć naukę w Cosinusie, nie trzeba mieć zdanej matury – wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej.

Zapisz się bezpłatnie do szkoły Cosinus już dziś

Jesteśmy jedyną szkołą w Lublinie, która uczy za darmo i wykładają u nas nauczyciele z pasją, zaś nauka odbywa się w bardzo dobrze wyposażonych pracowniach m.in. kosmetycznych i opiekuna medycznego. Tu także od pierwszych zajęć zaczniesz zdobywać umiejętności praktyczne.

Zalety szkoły policealnej Cosinus
Zalety szkoły policealnej Cosinus

Świetni wykładowcy, nowoczesne pracownie, fajni koledzy – to atrybuty naszej szkoły. Dodatkowym atutem jest to, że ścieżka kariery zawodowej uczniów zaczyna się  już od pierwszych zajęć. Przykładamy bowiem wagę do zajęć praktycznych.

Nasza szkoła jest najlepszym miejscem dla osób, które chcą się uczyć i zdobyć solidny, dobrze płatny zawód. Za darmo zdobędziesz tu niezbędną wiedzę oraz najwyższej klasy umiejętności praktyczne. To otworzy ci drzwi do pracy u najlepszych pracodawców w regionie i w kraju. A jeśli marzy ci się własna działalność – zdobyte u nas umiejętności i kwalifikacje na pewno Ci w tym pomogą.

Prowadzimy licea dla dorosłych oraz szkoły policealne w trybie zaocznym i stacjonarnym. Wszystkie szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych, przeprowadzamy zewnętrzne egzaminy zawodowe i maturalne, wydajemy legitymacje i zaświadczenia WKU, ZUS itp. i to wszystko całkowicie bezpłatnie!

0 zł wpisowego w Cosinus
0 zł wpisowego w szkołach Cosinus

Nie spoczywamy na laurach – rozwijamy się i dostosowujemy ofertę do rynku pracy. U nas uczyć można się w każdym wieku. Przyjmowane są osoby od 18 do przysłowiowych 118 lat. Wprowadzamy nowe kierunki do oferty m.in. kierunki medyczne, które cieszą się dużym powodzeniem.

Aktualnie prowadzimy nabór na semestr wiosenny- zajęcia startują już od lutego!

W Lublinie kształcimy w kierunkach: terapeuta zajęciowy, masażysta, asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, opiekun medyczny, florysta, kosmetyka, opiekunka dziecięca, bhp, administracja, ochrona oraz liceum ogólnokształcące dla dorosłych.

Wybór jak widać jest tak duży, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Nauka bez matury w szkołach Cosinus
Nauka bez matury w szkołach Cosinus

Chcesz wiedzieć więcej, odwiedź stronę: www.cosinus.pl/lublin, www.facebook.com/CosinusLublin, napisz: [email protected], zadzwoń: 81 532 26 20 lub przyjdź: ul. Krakowskie Przedmieście 32, Lublin.

Zapisy on-line: https://rekrutacja.cosinus.pl/

Zapisy online Cosinus
Zapisy online Cosinus


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.