Zostało Ci jedzenie po świętach? Nie wyrzucaj! Podziel się z bezdomnymi

jedzenie po świętach co zrobić
Jedzenie po świętach - co zrobić? | fot. pixabay

Trwa świąteczna akcja „Podziel się posiłkiem z bezdomnymi”. Można zgłosić, że zostało nam jedzenie po świętach, a wolontariusze będą je odbierać i zawiozą do lokalnych jadłodajni dla ubogich i bezdomnych.

Jeśli zostanie ci jedzenie po świętach, daj znać – tak do wzięcia udziału w ważnej akcji zachęcają organizatorzy akcji „Podziel się posiłkiem z Bezdomnymi”. Akcja rozpoczęła się 26 grudnia i potrwa do 28 grudnia. Wystarczy zgłosić, że zostało nam jedzenie, a wolontariusze przyjadą i odbiorą je od nas. Nasze posiłki trafią do jadłodajni dla ubogich i bezdomnych osób.

Aby podzielić się posiłkiem lub zostać wolontariuszem (kierowcą) rozwożącym jedzenie, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej podzielmysie.pl. Tam znajdziemy wszystkie szczegóły.

W Lublinie jedzenie możemy również sami dostarczyć do:

+ Bractwa Miłosierdzia im. Św. Brata Alberta przy ul. Zielonej 3 w Lublinie;

+ Stowarzyszenia Nadzieja przy ul. Abramowickiej 2 w Lublinie;

+ Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn przy ul. Garbarskiej 17 w Lublinie;

+ Jadłodzielni – Nie wyrzucaj jedzenia! W Lublinie powstała pierwsza jadłodzielnia „Foodsharing”

Akcja potrwa do piątku 28 grudnia.

48356945 1828731583919609 8424918435204431872 n

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.