Zostało Ci jedzenie po świętach? Nie wyrzucaj! Podziel się nim!

Jedzenie po świętach - co zrobić? | fot. pixabay

Pełna lodówka i brak pomysłu, co zrobić z jedzeniem, na które domownicy nie mogą już patrzeć? Nie wyrzucaj! Podziel się nim z najbardziej potrzebującymi.

Jeśli zostanie ci jedzenie po świętach, daj znać – tak do wzięcia udziału w ważnej akcji zachęcają organizatorzy akcji „Podziel się posiłkiem z Bezdomnymi”. Akcja rozpoczęła się 26 grudnia i potrwa do 28 grudnia. Wystarczy zgłosić, że zostało nam jedzenie, a kierowcy przyjadą i odbiorą je od nas. Nasze posiłki trafią do jadłodajni dla ubogich i bezdomnych osób.

Aby podzielić się posiłkiem lub zostać kierowcą rozwożącym jedzenie, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej podzielmysie.pl. Tam znajdziemy wszystkie szczegóły. Działa też infolinia pod numerem 733 335 179 (26-28 grudnia).

Możemy je również sami dostarczyć do Bractwa Miłosierdzia im. Św. Brata Alberta przy ul. Zielonej 3 w Lublinie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.