ZOO w Zamościu. Ojciec wsadził dziecko za ogrodzenie drapieżnych ssaków

Zamojski ogród zoologiczny opublikował zdjęcie nieodpowiedzialnego ojca, który wkłada dziecko do klatki z surykatkami. – To niebezpieczne zwierzęta – ostrzegają pracownicy zoo.

 

Akcja miała miejsce 6.05.2017r. (sobota) w Ogrodzie Zoologicznym im. Stefana Milera w Zamościu. Na zdjęciu został przedstawiony nieodpowiedzialny ojciec, który żeby sprawić ubaw swojemu dziecku postanowił przełożyć je przez ogrodzenie, by mogło zobaczyć z bliska surykatki.

 

Pracownicy postanowili opublikować na profilu facebookowym ogrodu zoologicznego to zdjęcie w poniższym komentarzem:

 

„Średnio raz w roku, czyli raz na około 200 tys. zwiedzających trafia się „myślący inaczej”. Zamojskie zoo odwiedził właśnie dzisiaj. Nie pomagają tabliczki, zakazy i ostrzeżenia, którymi oblepione są ogrodzenia i klatki w zoo. Słodko wyglądające surykatki bez problemu przegryzają rękawicę spawalniczą swoimi ostrymi jak szpilki zębami. Dzięki Bogu jeżozwierze o tej porze spały jeszcze…. publikujemy ku przestrodze.”

 

Zachowanie ojca było więc skrajnie nieodpowiedzialne. Internauci są tego samego zdania.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.