Żołnierze zachęcają do służby wojskowej na dworcu PKP w Lublinie

Mobilne Wojskowe Centrum Rekrutacji na dworcu Lublin Główny
Mobilne Wojskowe Centrum Rekrutacji na dworcu Lublin Główny | fot. WCR Lublin

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Lublinie uruchomił mobilny punkt rekrutacyjny, który działa na dworcu kolejowym Lublin Główny.

Żołnierze na dworcu PKP w Lublinie

Rekruterzy z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Lublinie oraz żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, 19 Brygady Zmechanizowanej prowadzą spotkania z osobami zainteresowanymi w punkcie informacyjno-rekrutacyjnym na Dworcu Głównym PKP w Lublinie.

Punkt działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 13 do 18. Każdy, kto planuje karierę w wojsku, dowie się jak zostać żołnierzem i jak złożyć wnioski o powołanie do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej lub terytorialnej służby wojskowej.

Mobilny punkt będzie działał do końca października.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A w jakim celu żołnierze mają odbywać służbę wojskową na dworcu PKP? Będą pilnować szyn czy szkolić się w obsłudze drezyn?
    Polska języka trudna języka…