Zniszczył elewację Teatru Starego na Starym Mieście w Lublinie. Teatr publikuje zdjęcie wandala

Wandal zniszczył elewację Teatry Starego w Lublinie
Wandal zniszczył elewację Teatry Starego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Teatr Stary w Lublinie poszukuje wandala, który pomazał ścianę elewacji zabytkowego budynku na Starym Mieście. Jeden ze świadków uwiecznił „artystę”, gdy ten oddalał się z miejsca zdarzenia. Teatr prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Pomazał elewację teatru

Do zdarzenia doszło w czwartek (12.01) około godziny 15.15 na terenie Starego Miasta w Lublinie. Nieznany mężczyzna podszedł pod budynek Teatru Starego przy ul. Jezuickiej i dokonał aktu wandalizmu elewacji. Sprawca nie został złapany na gorącym uczynku, lecz jeden ze świadków zrobił mu zdjęcie, kiedy ten oddalał się z miejsca.

Dwa dni później po tym zdarzeniu na profilu Facebookowym Teatru Starego w Lublinie pojawił się post dotyczący prośby o pomoc w rozpoznaniu wandala. Do postu zostały dołączone zdjęcia samego „artysty” i jego „dzieła”. Poniżej publikujemy post z apelem.

Zdjęcie wandala

Pomazał elewację Teatru Starego
Pomazał elewację Teatru Starego

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.